Akumatachi

Demoniczni Przyjaciele


#106 2012-04-30 07:21:35

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: AnimeImanga

Sankarea nie jest najgłupsza. Ecchi też działa na mnie jak płachta na byka, lecz w tym anime za dużo go nie ma. Po obejrzeniu 4 odcinków uważan to za nawet udane anime o zombie Dalej może być albo jeszcze lepiej, albo spierniczą wszystko dodając w każdej scenie wielkie cycki lub za krótkie spódniczki. Tego drugiego oczywiście bym sobie nie życzyła, gł. bohater jest słodki, jak się rumieni i ma krwotoki z nosa w koncówce 4 odcinka.  
Nyaruko-san.... Obejrzałam 1 odcinek narazie. za drugi nie wezmę się dla własnego bezpieczeństwa. Za zboczone   Bohater to ciepłe kluchy bez jakiejkolwiek wartości. Ta cała Nyarukanka też wkurza. Ale są sceny, które rozbawiały mnie też do łez, np w sklepie z anime ^^

Z nowości to czytałam dziś nowy chapek Skip Beat, narazie motyw BJ i Setsu się urwał. Z końcówki 188 zapowiada się interesująco, Shou się pojawi prawdopodobnie w szkole Kyoko-chan. Ogólnie 188 rozdział był niesamowicie śmieszny ^^ Zazdrosny Ren - coś wspaniałego do tego ten jego menadżer - taki kawaii i śmieszny
Czytałam też 47 chapek Dengeki Daisy. Bardzo wzruszający. Niemal w całości poświęcony Saichirou, jego relacji z Kurosakim. Śmiechu może i za dużo nie było, ale można za to dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, z życia bohaterów. Kurosaki nawet się wzruszył po słowach Teru.. Taka słodka scenka, gdy go pocieszała i było tulu-tulu
Od kilku miesięcy miałam zamiar wziąść się za mangę Namida Usagi i wczoraj wzięłam się za nią. Nie żałuję. Wspaniała manga o nieodwzajemnionej miłości, odrzuceniu i problemach z tym związanych. Jak to zawsze w mangach bywa, teraz sprawy naprawdę się komplikują, ale zanosi się też na happy and, jeśli autorka nie z robi ze swojego dzieła tasiemca.



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

#107 2012-04-30 19:58:29

 AkumaDaisy

Amai Lady

5309834
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 156
Punktów :   
WWW

Re: AnimeImanga

Nyaruko-san... ponoć to jest zboczone? Na pewno obejrzę chociaż 1 odcinek... Najlepiej bym się wzięła za porządne Yaoi, albo hentai'a.. Mam chrapkę na coś porządnie zboczonego xD

Skip Beat 188 muszę poczekać z kilka dni na rozdział PL...

Namida Usagi - Wydaje sie być fajne... Chłopak z okładki jest piękny... I do tego te ostatnie zdanie w opisie.. 'Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?' Oczywiście nie pisze tak dokładnie, jest tam raczej ' To jest przyjaźń czy... miłość?' Ale i tak te zdanie dodaje mi natchnienia, do przeczytania mangi... Moze nawet za ENG się wezmę..


http://img580.imageshack.us/img580/2721/34903136.jpg
Kochaj życie, bo po śmierci, nie będziesz chciał się już z niczego cieszyć.

Offline

 

#108 2012-05-01 08:02:36

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: AnimeImanga

Namida Uagi jest naprawdę świetne. Ale też momentami pokręcone. Narumi jest... niby fajny, ale też dziwny jednocześnie. W końcowych chapkach całkowicie nie rozumię jego postępowania. Wiem kogo kocha od podstawówki, ale wraz odrzuca to uczucie i wiąże się  z inną. Jego przyjaciel troszkę wyjaśnia mi co i dlaczego, ale wolę usłyszeć prawdę z ust Narumi.

Też mam chęć na coś pikantnego, z dwoma chłopakami w roli głównej, lecz niema nic takiego.... Junjou Romantica i Sekaiichi Hatsukoi jedynie, ale już tyle razy to oglądałam, że głowa mała Może znowu obejrzę Betrayal Knows My Name. Ruka i Reiga

Wczoraj czytałam niezłą mangę Kimi to Koi no Tochuu Opowiada o licealistce Yunie, która dość drastycznie rozstała się ze swoim 1 chłopakiem. Długo nie mogła sie z tym pogodzić, aż pewnego dnia zgadza się chodzić z przewspaniałym Shiina-kun. Niestety idylla nie trwa wiecznie i nagle na horyzoncie pojawia się były chłopak Takumi-kun. Kogo tak naprawdę kocha Yuna? Czyją zasługą jest rozpad związku Yuny i Takumi-kun? Tego i wielu innych, ciekawych rzeczy dowiesz się z tej mangi. Ależ to opisałam
Ogólnie rzecz biorąc każda z mang tej autorki jest niezła, a nawet świetna. Aikawa Saki Możliwe,  że już wcześniej podsyłałam ci link do jej prac Pozdrawiam i ide się opalać



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

#109 2012-05-01 13:11:04

 AkumaDaisy

Amai Lady

5309834
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 156
Punktów :   
WWW

Re: AnimeImanga

Nie mam siły pisać... Mam do poniedziałku napisać opowiadanie detektywistyczne i kompletnie nie mam pomysłu... Niby coś zaczęłam, ale jak na razie jest to raczej opis postaci...

Betrayal bym se obejrzała po raz drugi, ale jakoś nie mam ochoty na anime... Ta pogoda mnie dobija...

Dlaczego wszystkie te fajne mangi, które czytasz muszą być po angielsku?! Ja też chcę sobie cos fajnego poczytać... znajdź mi coś po PL.. ^^

Może i ja sie poopalam?
Miłego dnia Złotko ^^ ;*


http://img580.imageshack.us/img580/2721/34903136.jpg
Kochaj życie, bo po śmierci, nie będziesz chciał się już z niczego cieszyć.

Offline

 

#110 2012-05-01 14:36:08

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: AnimeImanga

Uf UF uf UF Uf GORĄCO!

Opaliłam się aż za nadto, bo zasnęłam na dworze w słońcu -,- Więcej chyba mówić nie muszę... ;(

Jest kolejny chapek Faster than a Kiss. Fumino dostała się na wymarzony uniwersytet, Kazuma ma się przenieść do innej szkoły. Ale zakończenie było słoooodkie, Kazuma ponownie oświadczył się Fumino i założył jej na palec pierścionek... To już ostatnia volumka jak się nie mylę, pewnie w przeciągu rozdziału- maxymalnie 2 wszysto się rozwiąże. Eh... a szkoda. Kocham tą mangę ^^ I chcę do niej anime!!

Hehe miałam się wziaść za Betrayal, ale jak tylko weszłam na shinden-anime i zaczęłam przeglądać ulubione w celu odnalezienia BKMN to nabrałam smaczku na Yondemasu yo Azazel-san Świetne anime! Szybko się ogląda, gdyż odcinki po 12 minut, humor powala, troszkę zboczone, troszkę obrzydliwe co razem daje mieszankę, którą kocham Demony są świetne, i naprawdę mają charakterek I Belzebub w ludzkiej postaci... kawaiii Polecam oczywiście. Możesz sobie dla zabicia czasu obejrzeć CIAO



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

#111 2012-05-01 23:11:54

 AkumaDaisy

Amai Lady

5309834
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 156
Punktów :   
WWW

Re: AnimeImanga

Faster..kiss...- ja niestety nie jestem aż tak daleko...

Też się opalałam dzisiaj ... I zaczęłam pisać nową książkę podczas opalania(Niby jest to, to zadanie na polski, ale pełno metrażowa ksiażka tez moze wyjść..) . Jeszcze nie wiem o czym jest, ale są 2 siostry, jest przystojny nauczyciel sztuk walki i akcja dzieje się w połowie XIX(19) wieku

I zaczęłam czytać przed chwila yaoi - Usotsuki na Kimi no Toriko- zaczyna sie nawet ciekawie... Ale o dziwo ostatnio jakos bardziej wciagaja mnie mangi shojo niż yaoi... :O


http://img580.imageshack.us/img580/2721/34903136.jpg
Kochaj życie, bo po śmierci, nie będziesz chciał się już z niczego cieszyć.

Offline

 

#112 2012-05-02 06:20:45

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: AnimeImanga

Hah aż niemożliwe

Jak chcesz coś zboczonego to wypróbuj sobie Yondemasu yo Azazel-san Naprawdę zabójcze. Długo nie było mangi, która zmusiłaby mnie do siedzenia na tyłku prawie 3 godziny i oglądania anime Z jednej strony chciałam obejrzeć do końca w obawie, że jak przerwę w połowie, to później nie będzie mi się chciało wracać do anime, a z drugiej stony liczyłam choć na odrobinę romantyzmu między tym detektywem na A... i jego współpracownicą Czy się doczekałam? Musisz się sama dowiedzieć. Zrozumię jeśli humor Ci się nie spodoba. Nie wszyscy lubią to samo
Pozdrawiam i miłego dnia.



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

#113 2012-05-02 14:14:36

 AkumaDaisy

Amai Lady

5309834
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 156
Punktów :   
WWW

Re: AnimeImanga

Chyba nie mam innego wyboru, jak obejrzenie Yondemasu yo Azazel-san...

Dzisiaj są imieniny taty, wiec za długo na kompie nie posiedzę, ale wieczorem, jak impreza zacznie mnie nudzić, to wejdę sobie na komputerek i obejrzę.. ^^

Na CM dodali jakąś nową mangę z serii Deep Love, która bardzo mi przypadła do gustu... jak na razie jest tylko 1 rozdział Deep Love - Pao no Monogatari. Jeszcze nie zaczęłam czytać. Postanowiłam poczekać na co najmniej 3 rozdziały.


http://img580.imageshack.us/img580/2721/34903136.jpg
Kochaj życie, bo po śmierci, nie będziesz chciał się już z niczego cieszyć.

Offline

 

#114 2012-05-03 12:20:49

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: AnimeImanga

Ja wczoraj przeczytałam sobie Vampire Girl, ale strasznie dziwna ta manga była, nie polecam. Kreska też w fotel nie wbijała... Nowy chapek Dengeki wyszedł dziś z rana. I musiał się zakończyć w takim momencie... Teru zaatakowana przez Akirę i Kurosaki pędzący jej na ratunek Angielska grupa skanlacyjna obiecała 49 rozdział jeszcze przez końcem miesiąca... Ale to tyle czasu... Dawno nie było też nowych rozdziałów Black Bird... Może też zlicencjonowana... Aby nie.
Był też nowy chapek Kaichou wa Maid-sama. Powrócił ojciec Misaki i Suzuny. Wariat z niego. I Usui... komiksowy ideał faceta

Chciałam się wczoraj wziaść wieczorkiem za 1-2 odcinki BKMN ale jakoś uszła ze mnie para na anime. Wzięłam się ponownie za serie Gaki no Tsukai, tym razem Stewardessy.

Pozdrawiam i CIAO !



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

#115 2012-05-03 15:57:22

 AkumaDaisy

Amai Lady

5309834
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 156
Punktów :   
WWW

Re: AnimeImanga

I w Dengeki Daisy i w Maid-sama jestem nie na czasie...
Gaki no Tsukai też nie oglądałam... Ostatnio jestem całkowicie do tyłu ze wszystkimi mangami i anime...

Siedzę już któryś tam dzień i piszę zadanie z polaka... wczoraj w nocy... około 1.40, Naszła mnie wena i napisałam plan wydarzeń na 3 strony Niby jest w nim tylko 5 podpunktów, ale dość mocno jest rozwinęłam, żeby kiedy będę pisać dalej wiedziała co dokładnie w każdym momencie rozpisać... I będzie też scenka miłosna...
Jeśli uznam, ze moja praca jest godna pokazania, to ci ja wyśle jak skończę ^^


http://img580.imageshack.us/img580/2721/34903136.jpg
Kochaj życie, bo po śmierci, nie będziesz chciał się już z niczego cieszyć.

Offline

 

#116 2012-05-03 20:41:08

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: AnimeImanga

Ok, czekam na nią z niecierpliwością. Tak wogóle to Gaki no Tsukai to nie manga, ani anime, lecz japoński program rozrywkowy, emitowany na Nowy Rok ^^ Udział biorze w nim 5 komików, dokładniej duet Downtown (Matsumoto Hitoshi i Hamada Masatoshi) i duet Cocorico (Endou Shozo i Tanaka Naoki) oraz ich dobry znajomy,komik Yamasaki Hosei. Downtown są już sporo na rynku, 3-4 lata temu obchodzili 30lecie. Panowie mają już pewnie do tej pory około 48-50 lat. Hamada, jak się uśmiecha, jest strasznie podobny do szympansa:D co często wypomina mu Matsumoto. Kurde dużo bym tu o nich pisała. Uwielbiam ich program, japoński humor i wogóle, ale jak wiadomo, nie każdemu się to podoba.

Dziś zaczęłam pobierać sobie Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru. Mam już 5 odcinków w jakości HD, które wrzucę później na płytkę i będę oglądać kiedy tylko mi się będzie podobało. Oglądając to drugi raz dostrzega się wiele rzeczy, na które nie zwracałam uwagi oglądając 1 raz i gapiąc się w oczy Ruki Kanata-san

Ok lecę dalej ogląsać BKMN



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

#117 2012-05-04 11:08:02

 AkumaDaisy

Amai Lady

5309834
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 156
Punktów :   
WWW

Re: AnimeImanga

Chyba już kiedyś o tym pisałaś...
Mogłabyś wysłać linka do Gaki no Tsukai? Chyba wzięła mnie chęć na pooglądanie tego

Ja tak samo miałam kiedy oglądałam po raz drugi Ouran... zwracałam uwagę bardziej na szczegóły ogółu niż na Tamakiego, bliźniaków i ogólnie ciągle na te 'LOVE'...

Może też zacznę na nowo oglądać Betrayal... ^^


http://img580.imageshack.us/img580/2721/34903136.jpg
Kochaj życie, bo po śmierci, nie będziesz chciał się już z niczego cieszyć.

Offline

 

#118 2012-05-04 16:55:00

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: AnimeImanga

Link do Gaki masz w temacie Filmy. Tam jest stronka na dailymotion.com, dokładnie użytkownik japonscyreporterzy. On wrzucił kilka serii a obecnie dodaje odcinki stewardess, gdy tylko pojawi się ich tłumaczenie na ENG.

Bierz się za oglądanie Uragiri, tyle, że na shinden odcinki nie działają. Na pozostałych stronkach kiepska jakość... Ja tam, jak już mówiłam, ściągam sobie cała serię, a później mogę wracać do wybranych momentów

CIAO



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

#119 2012-05-21 15:16:34

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: AnimeImanga

Hey, Hi Hello.
Przedstawiam nowo odkryte przeze mnie anime, które o dziwo, mimo, że zanosiło się na to, nie znudziło mnie po 1 odcinku i nadal brnę do przodu. Obecnie jestem na 8 odcinku. Ponieważ nie mam ostatnio dużo czasu, oglądam śr odcinek dziennie, jak sie wyrabiam.
Anime to Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi Na szczęscie to nie ecchi Nawet śmieszne anime, Morino też niezły, tylko szkoda, że najczęściej pokazywany jest bez oczu, które zasłania mu grzywka

@edycja
Dziś obejrzałam w całości Gakuen Heaven i powiem Ci, że kreska może nie powala na kolana, lecz pokochałam to anime Kocham każdego z tych chłopaków, oprócz tych złych. Podoba mi się charakter gł bohaterów, zróżnicowanie bohaterów drugoplanowych. Nawet podobał mi się brak yaoi, prócz ostatniego odcinka, który był niesamowicie śmieszny jak również wzruszający ^^
Teraz postanowiłam dokończyć oglądanie Ourana, jestem jak narazie na 20 odcinku i dziś/ jutro dokończę Nie mam pojęcia za co wziaść się później... Może coś doradzisz?



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

#120 2012-10-03 17:12:43

 AkumaDaisy

Amai Lady

5309834
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 156
Punktów :   
WWW

Re: AnimeImanga

Ja ostatnio pochłaniam Fairy Tail... xD Trochę lepsza kreska niż Naruto i spodobało mi sie
No bo Bleach mi się skończył, z Naruciakiem jestem na bieżąco wiec za kolejnego tasiemca się wzięłam xD Następny niby w kolejce jest One Pice, ale za tą bajeczkę nie mam zamiaru się brać, choć koleżanka mówi że jest nawet w porządku... xD


http://img580.imageshack.us/img580/2721/34903136.jpg
Kochaj życie, bo po śmierci, nie będziesz chciał się już z niczego cieszyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonmmorpg.pun.pl www.dietetyka2010.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.polish-powersver.pun.pl www.asg.pun.pl