Akumatachi

Demoniczni Przyjaciele


#76 2012-04-08 00:11:08

 AkumaDaisy

Amai Lady

5309834
Skąd: Lubaczów
Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 156
Punktów :   
WWW

Re: Przedstawiamy się.

Jak piszesz, że w snach wszystko jest możliwe, to od razu wyobrażam sobie Bóg wie co... Żart, nie tylko On wie co sobie wyobrażam... Jeszcze raz żart, nic takiego sobie nie wyobrażam...


http://img580.imageshack.us/img580/2721/34903136.jpg
Kochaj życie, bo po śmierci, nie będziesz chciał się już z niczego cieszyć.

Offline

 

#77 2012-04-08 21:50:59

DarkOrchidea

Xiao Deah

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 170
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się.

Jak to kiedyś pięknie ujął Artur - Sen jest jedynym sposobem, by masze serce znalazło choć odrobinę ukojenia. Marzenia senne spełniają nasze głęboko ukryte pragnienia,  które w świecie realnym są nie do spełnienia. Dzięki nim możemy choć chwilę poczuć się spełnieni, a ponieważ sen nie należy też do świata rzeczywistego, często po przebudzeniu zapominamy co nam się śniło, a to tylko dlatego, by nie doznać ogromu rozczarowania i zażenowania po przeżyciach z "innego wymiaru", że tak to ujmę.

Wydaje mi się, że może w tym być odrobina prawdy. Ileż to razy budziłam się wiedząc, że śniło mi się coś wspaniałego, ile razy śniło się to o czym marzę i często myślę. A gdy zapamiętam jakiś sen, np ten z Mamoru to strasznie mi żal, że to tylko sen. Chciałabym doznać tego w rzeczywistości, lecz jak wiadomo, nie jest to możliwe... Lepiej więc jest śnić i obudzić się rano szczęśliwym i nic nie pamiętając, niż pamiętać a później żałować, że to był tylko sen, a dał mi tyle radości.

Ależ sie uzewnętrzniłam



http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=vampirelips.jpg&res=landing

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polish-powersver.pun.pl www.pokemonmmorpg.pun.pl www.przewoz9stoszki9.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.asg.pun.pl